Arrangementet er fullt
Frem mot 2030 er det estimert at BNP vil kunne øke med hele 14 % globalt som følge av KI, tilsvarende 15.7 billioner dollar - en økonomisk gevinst som gjør KI til den største kommersielle muligheten i dagens raskt skiftende økonomi.
Hvordan kan du som CFO eller Business Controller ta i bruk KI for å effektivisere og profesjonalisere økonomifunksjonen? Og hvor starter du?
Velkommen og introduksjon
Marianne Brusdal, partner og nasjonal leder for CFO Solutions, PwC.
1x18: KI i økonomifunksjonen: Muligheter for bruk i rapporteringen
Hvor har KI sine styrker knyttet til rapportering, og hvordan kan det forbedre effektiviteten i økonomifunksjonen? Du får høre om hvilke barrierer mange opplever når de vurderer å ta i bruk KI, og hvordan du kan håndtere dem.
Med Marianne Kurås, direktør i CFO Solutions, PwC og Vilde Skaansar, Manager i CFO Solutions, PwC.
1X18: Hvordan bruke Microsoft Copilot i rapporteringen
Du får praktiske eksempler og en live demo som viser hvordan Danilo, Business Controller i Microsoft, bruker Copilot i sin arbeidshverdag. Her får du masse god inspirasjon til hvordan du kan komme i gang.
Med Danilo Alves Luiz, Business Controller i Microsoft og Espen Stensaas, teknisk spesialist, Microsoft.
Meld deg på og lær hvordan KI kan forbedre rapporteringen og overvinne vanlige barrierer. Se Copilot i aksjon og få inspirasjon til hvordan du kan komme i gang.
Ønsker du å komme på venteliste send mail til trine.knap@pwc.com
Dato: 27. februar 2025
Når: 08.30–09.15
Registrering og frokost fra: 08.00
Hvor: PwC Experience center, Bjørvika, Clemenskvartalet, Rostockgata 104, 0194 Oslo
Se administrerende direktør i Microsoft Norge, Kristine Dahl Steidel, dele sine erfaringer om hvordan Microsoft tar i bruk Generativ KI.
Playback of this video is not currently available
Meld deg på vårt nyhetsbrev for å være en av de første til å motta invitasjon til våre eventer.
Se full oversikt over alle våre kommende eventer.